A Vác ellen sima győzelem, Szentendrén sima vereség.

.

Gödöllői SK  –  Vác   74 : 38   (25:5, 16:10, 16:11, 17:12)

Pontszerzők:  Major Botond 24,  Molnár Bálint 23/9,  Plachy Máté 8,  Koczkás Péter 5,  Pásztor György 4,  Berezvai Márton 4,  Kéri Bálint 2,  Molnár Dávid 2,  Nagy Norbert 1,  Bakán Bertalan,  Dániel Márk,  Lukács Botond.

A tartalékos vendégek ellen kiváló első negyedet játszottak a fiúk: A sorcsere után már kevésbé ment jól a játék. A második félidőben pedig többen is úgy gondolták, hogy elég lesz a mezt felküldeni a pályára. Ez egyrészt nagy tévedés, másrészt sportszerűtlen viselkedés.

A mérkőzésen csak Boti és Bálint ponterős játéka dicsérhető, valamint Máté lelkesedését lehet kiemelni. Boti és Gyuri 10 – 10 lepattanója jó teljesítmény. A többiek ismét megkapták a lehetőséget, de csak részben éltek vele.

.

Gödöllői SK  –  Szentendre   55 : 91   (13:21, 10:22, 20:26, 12:22))

Pontszerzők:  Pásztor György 17,  Plachy Máté 14/6,  Molnár Bálint 13/6,  Bakán Bertalan 7,  Koczkás Péter 2,  Kosztolányi Imre 2,  Dániel Márk,  Kéri Bálint,  Molnár Dávid.

Az első hét percben jól tartotta magát a csapat, aztán az eladott labdák miatt elhúzott a listavezető. A második negyedben megint jöttek a szokásos hibák … A szünet után összekapta magát a gödöllői csapat és játszottak egy jó negyedet. A befejező szakaszban ismét a Szentendre volt a jobb, így magabiztosan nyerték meg a mérkőzést.

Ezen a meccsen 35 %-kal dobta a csapat a kétpontosokat, mindössze 3 támadó lepattanót szereztek meg és csak 2 gólpasszt adtak egymásnak. Ilyen számokkal még egy gyenge csapatot sem lehet legyőzni!

Posted under: Előzmények